Blog

Film oraz zdjęcia z wydarzenia Cult Style East 2k16

W ostatni weekend czerwca nasza ekipa mocno pracowała nad materiałem na oficjalną wideorelację wydarzenia Cult Style East 2k16 organizowanym przez Cult Style Lubelszczyzna.

Impreza zgodnie z zapowiedzią – świetna! Niepowtarzalny klimat, fantastyczni ludzie, których połączyła pasja do motoryzacji i efekty tych pasji – niesamowite projekty aut utrzymanych m.in. w klimacie JDM, german, cult…

Pogoda dopisała, aż z nawiązką – słońce prażyło bezlitośnie, ale nie poddaliśmy się i wróciliśmy opaleni, z mega materiałem foto-wideo!

Obowiązkowo zabraliśmy pełny sprzęt, a w tym Inspire, więc będą także filmy i zdjęcia z drona!

Pełna produkcja już niebawem, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmu oraz zdjęć!

 

MajóVWka 2016

28 maja odwiedziliśmy Ogólnopolski Zlot Miłośników Aut Grupy VAG nad Jeziorem Firlej k. Lublina.

Na ‘MajóVWce 2016’ oczywiście nie zabrakło świetnych aut i fajnego klimatu. Dopisała nam także fantastyczna pogoda.

Poniżej kilka zdjęć, a po więcej zapraszamy na nasz fanpage -> www.facebook.com/UAVision

Panorama 360* – przebudowa skrzyżowania

Tak się prezentuje nasza panorama 360*

Możemy dokładnie obejrzeć okolicę jak i samo centrum przebudowy skrzyżowania ulic Sikorskiego i al. Solidarności. Trafiliśmy idealnie ponieważ jak widać pogoda bardzo nam sprzyjała.
Takie panoramy znajdują się również w naszej ofercie.  Dzięki nim możemy świetnie zaprezentować okolicę inwestcji budowlanych lub innych obiektów czy też krajobraz, a to tylko część z opcji, do których można wykorzystać takie panoramy.
Zapraszamy do kontaktu!
A już niebawem zaprezentujemy kolejne perełki naszch usług!

Panorama 360*

Panorama

Spotkanie – Wschodnia Ściana BMW – Sitaniec k. Zamościa woj. Lubelskie

W tradycję niestrzeżonego parkingu w Sitańcu k. Zamościa, weszło coroczne rozpoczęcie oraz zakończenie sezonu motoryzacyjnego fanów marki BMW.

bmwg-5
Co spotkanie, zgromadzeniu temu towarzyszy duże zainteresowanie. Jak co roku, i teraz nie mogło zabraknąć zapachu palonej gumy, kłębów gęstego, siwego dymu wydostającego się spod rozgrzanych kół czy pisków opon. Uczestnicy nie szczędzili opon – kręcenia tzw. bączków i palenia gumy nie było końca.
Takie obrazki malowały się przez kilka ładnych godzin, dopóki imprezy nie przerwała zamojska policja.
Najpierw zawitało słynne zamojskie bravo (Nieoznakowany Fiat Bravo), którego wizyta nie spotkała się z entuzjazmem uczestników. Mimo obecności patrolu policji, znalazł się jeden śmiałek, który nie mógł się pohamować i po chwili na nowo rozległ się pisk opon. To oczywiście nie spodobało się policjantom, którzy w sekundzie wybiegli z radiowozu by złapać delikwenta.

Rozległy się krzyki krytykujące policję, tłum także nie ułatwiał wykonywania czynności funkcjonariuszom.
Nie trzeba było wiele czekać, aby zjechały się kolejne radiowozy. Przyjechały również nieoznakowane opel insignia i renault megan. Nie zabrakło także oznakowanych suv’ów. Łącznie zamojska policja zasiliła frekwencję aut o ok 10 radiowozów.
Posypały się mandaty, również kilka dowodów rejestracyjnych zostało skonfiskowanych.
Zdania odnośnie imprezy są skrajnie podzielone. Zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy po fakcie dali upust swoim emocjom i wyrazili swoje opinie w internecie.

Nowości na UAVision – fotografia z drona, panoramy!

Już niebawem zaprezentujemy Wam nasze nowe realizacje! Interesują Cię panoramy 360*, spot promocyjny, czy zdjęcia z drona?! Skontaktuj się z nami!

Idealnie udokumentujemy postęp budowy inwestycji budowlanej, zaprezentujemy walory obiektów takich jak hotele, pensjonaty, zajazdy, biurowce, budynki i osiedla mieszkalne. Uwiecznimy także najważniejsze chwile Twojego życia takie jak ślub i wesele czy inne imprezy okolicznościowe.
To nie wszystko! Organizujesz imprezę masową?! Świetnie! Możemy tam być, udokumentować jej przebieg i ogrom! Fantastycznie sprawdzi się tutaj jedna z naszych możliwości – transmisja live!
Taką transmisję na żywo możemy również zaprezentować na telebimie! Czego chcieć więcej…

Zapraszamy do kontaktu!

Startujemy !!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na naszej stronie!

Strona poświęcona jest przede wszystkim wideofilmowaniu i fotografii z powietrza, ale posiadamy również sprzęt do rejestrowania z ziemi.

Do naszej floty wstąpiły między innymi:

– profesjonalny dron umożliwiający wykonywanie zdjęć i filmów z powietrza w jakości 4k nawet do 500 m wysokości i 2 km odległości od miejsca startu – DJI Inspire 1,

– ręczny, zwinny gimbal, umożliwiający nagrywanie stabilnego materiału wideo, współpracujący z wybraną z naszego zestawu kamerą – Dji Osmo,

– kamera kompatybilna zarówno z dronem Dji Inspire 1 jak i ręcznym gimbalem Dji Osmo, nagrywająca wideo w jakości 4k z 3-osiowym systemem stabilizacji, robiąca zdjęcia w jakości 12,4Mpx – Zenmuse X3,

– kolejna kamera kompatybilna z dronem i gimbalem, z 3-osiowym systemem stabilizacji, pozwalająca nagrywać w jakości 4k oraz fotografować w jakości 16Mpx, z wymienną optyką – Zenmuse X5,

– akcesoria do kamer – zestaw 6 filtrów PolarPro,

– akcesoria do ręcznego gimbala – statywy, mocowania, przedłużki, lampa, mikrofon itp.

Z taką flotą nie boimy się wyzwań!
Serdecznie zapraszamy do współpracy! 🙂